Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinusosok és a BME-sek...

A Corvinusosok és a BME-sek között tényleg olyan nagy az utálat és a rivalizálás mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért alakult ki ez? Köszönöm a válaszokat!:D
2010. okt. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam; ez új nekem. Barátnőm a BME-re jár, és ugyan okos, és szorgalmas, de így is nap végére eléggé le van rongálva.

A Corvinusról annyit tudok, mert ismerősöm oda jár (asszem, pénzügyes), hogy bekerülni nehéz, de utána könnyű. Szóval, keveset követelnek, ami, szerintem baj. Mert így még az elméleti tudást sem szerzik meg.

Egy azok közül az egyetemek közül, ahol a név jól cseng, de a követelmény alacsony.


Ha írnának v.melyik suliba járók a kettő közül, az jó lenne.

2010. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én például halottam már énekelni sok Corvinusost, hogy "mocskos műszaki sálálálá" stb. BME-sek is elég fura véleménnyel vannak a Corvinusról. Sőt én olyat is hallottam hogy még verekedés is volt emiatt, igaz azt hiszem ez részegen történt.:)
2010. okt. 10. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
én bme-s vagyok tényleg van ilyen dolog hogy nem szeretjük a corvinust de sok oka végülis nincs csak a hagyomány miatt mert gólyatáborban azt mondták, műszaki és humán irányultságú egyetem ellentéte lehet meghát ottvan a duna másik partján szemben
2010. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész csak vicc szintjén megy. BME-s vagyok, elvből utáljuk a Corvinust. Ők fordítva szintén. Más kérdés, hogy a baráti körünk fele Corvinusos, másik fele BME-s, aztán mégis csak megvagyunk valahogy. :)
2010. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!