Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusosok! Hol tudom...

Corvinusosok! Hol tudom megnézni, hogy milyen kötelező könyvek vannak egy edott szakon?

Figyelt kérdés
Azt megtaláltam, hogy milyen órák vannak, de hol tudom megnézni, hogy egy adott szakon (pl.: politológia, szociológia, nemzetközi tan.) milyen könyveket kell elolvani gólyáknak, másodéveseknek, ... ? Előre is köszönöm!
2011. júl. 5. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában az első órán diktálja le a tanár a könyvcímeket.
2011. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

T-karon a különböző intézetek honlapján fent vannak az adott félévben meghirdetett tárgyakhoz kapcsolódó ún. Tantárgyi adatlapok. Ott a kötelező olvasmányok között fog szerepelni, miket kell elolvasni.

De sok olyan tárgy van, ahol felesleges előre olvasnod (ha ezért kérdeznéd), mert legalább minimális ismeretek (értsd: néhány egyetemi óra, szemléletmód és társtud. fogalmak megismerése nélkül) úgysem fogod érteni...

2011. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt szándékomban Hermione Grangernek lenni :D csak már nagyon érdekelnek, s a címeket legalább át akartam futni :)
2011. júl. 6. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!