Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol éri meg kommunikáció és...

Hol éri meg kommunikáció és médiatudományt tanulni?

Figyelt kérdés

Akik csak annyit írnának, hogy ez büfészak azok kíméljenek :)

Régebben a BKF-et ajánlották, ami ugye már jelenleg METU néven ismert. Viszont az alábbi helyeken a legnépszerűbb a szak: Corvinus,ELTE,BME,KJE

Ez valid? Mármint tényleg azért jelentkeznek ezekre a helyekre a legtöbben mert itt minőségibb az oktatás? Vagy csak a név miatt van ez? Az ELTE-t és KJE-t megértem, de a Corvinusnak, BME-nek nem ez a vonala a legerősebb.



2023. ápr. 9. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Elvégezheted bárhol ezt a szakot, Harvardon is vagy máshol, semmivel nem lesz jobb sehol. Ennek a szaknak ma már nem tudom egyáltalán mi a létjogosultsága, amikor újságírónak se kell már ez a végzettség, mert csak zugírókkal van tele minden hirportál, és már minden önjelölt megmonsóember újságíró, médiába meg szintén tehetségtelen celebek vannak mindenütt, egyéb helyre meg nem tudom mire való még ez a szak.
2023. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sehol. de tényleg. nem nézek le senkit, azt se aki hulladékgyüjtő mert az is egy fontos munka, de kommunikáció és média diplomával elmehetsz egy ügyfélszolgálatra telefonálgatni és ennyi kb. Újságírásó akkor lehetsz ha apukádé/jóbarátodé az az ujság/hírportál
2023. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!