Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltás esetén (technikum...

Iskolaváltás esetén (technikumból gimnáziumba) az ösztöndíjat vissza kell fizetni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 16:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. ápr. 16. 21:42
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne pontozzal le! Állam pízin habzsósz, dőzsősz, kapod a pénzt, de nem becsület meg semmit! Lovettát azért kapod mert olyan szakmát tanulsz ami jó szakma szükség lenne rá. Állam is ezért támogat! De te nem becsület meg semmit élsz mint hal a szatyorban, de áh most meg gimit valtanal! Én visszafizettetnem kamatostul more!
2023. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 12! Nem azért váltok (ha váltok), mert nem becsülöm meg az állam támogatását és a szakmát, hanem azért, mert rájöttem, hogy a jövőben nem ezzel szeretnék foglalkozni. Ha pedig nem ezzel szeretnék foglalkozni, minek kínoznám magam, mikor 13.-ban csak szakmai tárgyunk lenne, olyan dolgokból vizsgáznék, amik nem érdekelnek. Emiatt szeretnék iskolát váltani.

Kérlek, legközelebb, akár az én kérdésemnél vagy más kérdésénél, mikor ilyet írnál, először tudd meg az okot!

2023. ápr. 17. 05:32
 14/14 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, nem kell magyarázkodnod senkinek.
2023. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!