Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » IQfactory-val megíratni egy...

IQfactory-val megíratni egy mesterszakos szakdolgozatot mennyire rossz ötlet és mennyire "veszélyes"?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék lebukni, se a pénzem elbukni.


Az a helyzet, hogy nagyon nagyon nincs kedvem megírni a szakdolgozatot, így munka és egyetem mellett a maradék kevés szabadidőmet venné el teljesen, innen jött az ötlet, hogy akkor megíratom mással.


Nyilván leadás előtt átolvasnám többször is, hogy valid-e, átfuttatnám én is a plágium keresőkön, meg átnézném, hogy jók-e a számolások, vakon nem adnám be.


Viszont attól is félek, hogy mivel mesterszakos számvitel témakörű a téma, ezért lehet, hogy teljesen gány munkát kapnék a pénzemért, és lehet, hogy egy nálam sokkal képzettlenebb ember csapná össze.


Tanácstalan vagyok :D


2023. ápr. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Könyörgöm írd meg magadnak, ha eddig eljutottál akkor csináld meg rendesen.
2023. ápr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%
Rengetegen íratják így, nem lesz semmi bajod tőle:)
2023. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanúgy megìrod mint az alapszakosat.. Vagy azt se te ìrtad ? :D
2023. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki írta meg végül?
febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Én végül nem pénzes de segìtséggel megìrtam. A nagyobbik részét én ìrtam ,viszont az utolsó pillanatig huztam és egyedül màr esélytelen lett volna befejezni.
febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem pénzes segítség hol van?

Chat gpi-re gondolsz?

febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!