Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki nem a kérdőíves módszert...

Aki nem a kérdőíves módszert választotta, melyik kutatási módszert alkalmazta a szakdolgozatában?

Figyelt kérdés

Milyen terjedelmű lett maga a kutatási rész? Témát is meg lehet nevezni.


Köszönöm!!



2023. ápr. 18. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Én magam komplexen kutattam a szakdolgozatomban, de a fő rész a kérdőíven volt. Egyik ismerősöm szintúgy, de neki mélyinterjúja is volt, s talán az hangsúlyosabb is volt.


Nyilván neki valahol ez elvárás is volt, hisz magasabb szintű képzés volt, s mindenestül lett 100 oldal kb.


Volt tanulmány, amiben én is mellőzve a kérdőíveket, elemeztem, elég változó kiterjedéssel, de itt nem fektettem hangsúlyt az elméletre...

2023. ápr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Becslés volt benne (közgazdaságtan). Kb. a fele a módszertant és az eredményeket mutatta be, összesen 55 oldal körül lett.
2023. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én most elakadtam ezzel a résszel. Az elméleti rész már nagyjából megvan, de ez most kicsit nehezebben megy. Kérdőíves kutatást gondoltam először, de nem biztos, hogy a kérdések szélesebb körben megválaszolhatók... Így valamiféle elemzés maradt hátra, de nem igazán tudom, hogyan csináljam.

2023. ápr. 18. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azzért nagíban függ a témádtól is.
2023. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már meglévő statisztikákat elemeztem, kb. fele-fele arányban volt az elméleti és a gyakorlati rész.
2023. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül mégis a kérdőívnél maradtam. Már csak abban bízom, hogy a konzulensem elfogadja és elegen kitöltik.🙂
2023. ápr. 18. 20:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Valaki ki tudja tölteni? Ezen a linken található: [link]


Pár perc alatt megoldható. 🙂


Köszönöm előre is!!

2023. ápr. 19. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!