Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma a napközis tanár nem...

Ma a napközis tanár nem engedte a gyerekemnek, hogy ebédkor második fogást egyen. Megteheti ezt (előzmény lent)?

Figyelt kérdés

2. osztályos a gyerekem, leves után nem ehetett másodikat.

A tanító,ahogy fogalmazott, azért mert beszólásnak vette, ahogy a gyerekem valamire köszönöm helyett köszi-t mondott.

Nem tudom nekem ez annyira nem fair, mi fizetünk a kajáért, a gyerekem meg szinte éhen marad. Ha büntetni akarja nem a kaja megvonással büntesse már bárki is legyen az!


2023. ápr. 18. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti meg.
2023. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ezt megteheti. Mármint, ti fizettetek érte. Ha az órán pimaszkodik a gyerek, akkor adhat neki plusz feladatot (habár ez a köszönöm/köszi minden, csak nem beszólás...), de a tanár konkrétan elvesz valamit, ami nem az ő saját tulajdonában áll, hanem a gyereké? Ennél a tanárnál valami agyban nem oké, nagyon magas lovon ül, ha azt hiszi ezt megteheti.
2023. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti meg, és tegyél panaszt. Az étel megvonása nem nevelési módszer, és ha kifizettétek, akkor még lopás is. Semmilyen szinten nincs rendben ez a viselkedés. A "köszi" pedig nem beszólás és nem tiszteletlenség. Ha a tanárnak nem tetszik, akkor beszélje meg a gyerekkel, hogy legközelebb mondjon "köszönömöt".
2023. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti meg! Kaja megvonással nem büntetünk gyereket. A történetet kitől hallottad? A gyerektől vagy a tanítótól? Mert, ha csak a gyerektől érdemes a tanítót is megkérdezni, hogy mi is történt pontosan.
2023. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Fogadok ő viszont úgy néz ki mint egy zsírdisznó.

Lehet ő ette meg a kaját a gyerek helyett

2023. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Úgy látom már bárki lehet tanár.
2023. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sajnos ma nem én hoztam el a gyereket a suliból, hanem anyósom. Ő mondta ezt így el szóról szóra. A tanító nénivel beszélt anyósom. De holnap mindenféleképp utánajárok én is a dolgokank, és még jelentkezem nektek.
2023. ápr. 18. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehet ilyet, arról nem beszélve, hogy mint tanár is mondjuk úgy kérdéses, ha egy másodikos tehát kb 8 éves gyereknek nem nézi el, hogy véletlen valamire köszönöm helyett köszi-t mondott.
2023. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi lett végül?
2023. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!