Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha pótfelvételizek mehetek...

Ha pótfelvételizek mehetek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Sok mindenből kimaradok ha nem megyek?

2023. ápr. 22. 00:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Persze, mehetsz


Az hogy kimaradsz e... Hat én azt mondom hogy tök jó élmény volt számomra, pedig akkoriban nagyon nehezen illeszkedtem be bármilyen közösségbe és egész tábor alatt (meg előtte se) nem ittam alkoholt. Ennek ellenére nagyon bánnám ha kimaradt volna az életemből, tök jó programok voltak és volt pár olyan barátság /haversag ami ott alapozódott meg és nehezebb lett volna az egyetemi életem alatt, ha nem ismerem az adott embereket.

Ugyanakkor ha téged ez nem vonz, vagy nagyon erős ellenérzéseid vannak akkor inkább hagyd ki, nem jó erőltetni a dolgokat. Én pont azért mentem, hogy egy kicsit tudjak nyitni az új emberek felé

2023. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból nekem is nagyon jó lenne, csak ugye a pótfelvételi ponthatárok kihirdetése általában augusztus 20-a után szokott lenni.
2023. ápr. 22. 00:59
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
A gt meg szeptember általában. Ha esetleg lecsuszol a jelentkezésről, akkor írni kell az adott egyetemen lévő HÖKnek, hogy beférsz-e még. Nálunk is voltak pótfelvételisek.
2023. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én pont azt hallom, hogy még augusztusban le szokták zavarni, de akkor megérdeklődöm. Melyik évben voltál gólyatáborban?
2023. ápr. 22. 01:31
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
19, de tavaly is szeptemberben volt még nálunk. Nyilván egyetemen is múlik
2023. ápr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
BGE-re lennék kíváncsi, de nem találtam, hogy ott mikor volt
2023. ápr. 22. 01:50
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt sajnos én se tudom. Nézd meg a BGE HÖKös oldalát facen vagy instan, valszeg kint lesz a plakát hogy mikorra hirdették meg
2023. ápr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Legtöbb helyen augusztus közepén van a gólyatábor (a BGE is akkor tartja) és addigra nem lesz meg a pótfelvételi eredménye, szóval nem tudsz menni. Viszont szerintem nem vesztesz vele semmit, a hosszútávú barátaidat valószínűleg nem ott fogod megismerni és a legtöbben nem is emlékeznek arra a 2-3 napra. :D
2023. ápr. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Uh ezaz csapj alá az önbizalmának egy kedves poénnal, szép volt köszönjük. Egyetemen rohadtul nem érdekel senkit hogy hogy vettek fel, aki ezen ragodik azt meg hagyni kell a francba, az not fun at parties :)

Senki nem fogja tudni rólad hogy potfelvivel kerültél be, és aki számít, azt nem is érdekeli. Aki gtben is azon pörög hogy vajon van e nála magasabb pontszámú a csapatban, az biztos nagyon fogja élvezni az egyetemet. A potfelvi arra van, hogy ha meggondoltad magad útközben vagy nem érted el a pontot, akkor még bekerulj. De ha bekerültél, akkor már megugrottad az egyetem első akadályát és onnan már csak szarabb lesz, nem kell aggódni :)

2023. ápr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
A 10es válaszom még 8nak szólt, 9 lehet igazad van, de ha lesz lehetősége menni és szeretne is, akkor jó élményeket gyűjthet ott
2023. ápr. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!