Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a pénzügy és...

Mennyire nehéz a pénzügy és számvitel szak az egyetemen , illetve mennyire teljesíthető ?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat írjatok
2023. ápr. 25. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az adottságaidtól, képességeidtől, felkészültségedtől függ. Kinek hogy.
2023. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon könnyű egy ekkora született tálentumnak mint én vagyok, egy hétvége alatt kicsapom a diplomát zsebből
2023. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem- és személyfüggő. Alapvetően a könnyebb képzések közé tartozik. Én egy nagyobb nevű vidéki egyetemre jártam, egy 3-4-es átlagot tudtam úgy hozni, hogy gyakorlatilag végig dolgoztam heti két napot mellette. Persze, ettől tanulni kell, de emlékeim szerint nem nagyok volt olyan vizsga, amire 4-5 napnál többet kellett volna tanulni.
2023. ápr. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az utolsó írja. Közepesen nehéz szak. Azért nem egy óvodapedagógus, de nem is egy asztrofizika szak. A számvitel része magolós, unalmas. A pénzügy része tud komplex lenni. Alapvetően az 5-ös tanulók könnyen elvégzik másik szak / munka mellett, a 4-es tanulóknak pont megfelelő, a 3-as tanulók is elvégzik esetleg néhány tárgyból magántanárral megtámogatva.
2023. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!