Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gyakran viszitek/vittét...

Milyen gyakran viszitek/vittétek haza kimosni a tesicuccot?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden óra után.
2023. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Évente egyszer. De olyan is volt hogy otthagytam rohadni a nyárra a szekrényben és 2 év után mosta ki anyám. Egyébként kínai selejt cuccban tesiztem mindig egy fehér póló + gatya és csá, jó büdös volt az izzadtságtól besárgult az év végére mindig.
2023. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2. Kb. Minden 2. osztálytársam ugyan ezt csinálta. XD Nekem 2 hétnél tovább nem rohadt bent soha. De mind ilyen kínai műszálas gönc volt és olyan büdös volt mintha egy évet rohadt volna.
2023. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden óra után hazavittem, mert minden nap mentem edzésre és ha aznap volt tesi is, akkor ugyanazt vittem magammal délután edzésre, aztán haza és mostam is ki.
2023. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!