Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti erettsegivel ELITE-IK?

Esti erettsegivel ELITE-IK?

Figyelt kérdés

Most tervezem kezdeni az Esti erettsegit (2eves)es tervezem emeltezni infobol es egy c1es nyelvvizsgat illetve az egyetem elotti nyaron felkeszulni matekbol emelt szintre.

Ossze tudok szedni eleg pontot h felvegyenek vagy eselytelen vagyok?



2023. máj. 9. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Esti suliban csak a középszintű érettségire készítenek fel. Az emelt érettségikre és a c1-re önállóan kell felkészülnöd. Nem mondom hogy lehetetlen, de piszok nehéz lesz.
2023. máj. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad meg, hogy hova és milyen szakra jelentkeznél, ez nagyon nem mindegy. Egyébként sok-sok szorgalommal és esetleg magántanár segítségével össze lehet hozni egy magas pontszámú érettségit abból a két tárgyból, ami beszámít.
2023. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 voltam, most látom csak a kérdésedben, hogy valószínűleg az ELTE Informatikai Karára akarsz jelentkezni programtervező informatikusnak. Tavaly 428 pont kellett nappalira és 303 pont estire. Szerintem ha másodiknak megjelölöd az esti tagozatot és nem katasztrofálisan rosszul érettségizel, az estire biztosan bekerülsz.
2023. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Terv az h az elso ev utan elkezdekem a c1re felkeszulest es meg okt/Nov elott megcsinalom,a masodik ev vegen pedig mikor elvegeztem az estit es remelhetoleg felvettek akkor magantanarnal emelt matek szintu orakat vennek Mert mindenki szerint fontos az emelt matek tudast akivel eddig beszeltem.

Tobb online kurzuson pedig magamtol felkeszulnek az info emeltre illetve egy ismerosom segitsegevel.

2023. máj. 9. 12:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Elte ik, programtervezo informatikus
2023. máj. 9. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!