Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozatot meg lehet...

Szakdolgozatot meg lehet védeni az allamvizsga előtti félévben?

Figyelt kérdés
Befolyásol ez valamit vagy tök mindegy? Konzulensnek illik róla szólni, hogy államvizsgázni fel évvel később fogok, vagy ez nem tartozik rá?
2023. máj. 12. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Az államvizsgán van a védés.
2023. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Nem mindenhol, #2-es. Debreceni GTK-n pl először védés, majd pár napra rá tételhúzós államvizsga.

Kérdező: szerintem tök mindegy, a konzulenst sem hiszem hogy érdekelné a dolog. :/

2023. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről. Vagy egyben vagy 2-3 nap eltéréssel szokott lenni. De kérdezd meg a TO-t.
2023. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez egyetemenként és karonként változik, én a Semmelweis Egyetem ÁOK-ján végeztem 2019-ben, nálunk a szakdolgozat védése nem a záróvizsga részeként történt, sőt, nem az abszolutórium megléte volt a feltétele, hanem a sikeres védés volt az egyik feltétele az abszolutórium kiadásának. Úgyhogy ez változó.
2023. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok és szóltam a konzulensnek is róla.

Nálunk az államvizsgával együtt lehet védeni, úgyhogy beadtam most de majd csak következő félévben védem meg az államvizsgával együtt.

2023. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!