Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen marad még 1...

Ha egyetemen marad még 1 tárgyam szakdolgozat és államvizsga mellé befejezhetem abban a félévben?

Figyelt kérdés

Ez lenne elméletileg az utolsó normális félévem és következő félévben csak szakdolgozat + államvizsga maradna.

De félek 1 tárgyam nem fog sikerülni. Ilyenkor mi történik ?

Következő félévben attól még végezhetek azzal a + 1 tárggyal és ugyanúgy jöhet a szakdolgozat írás/védés + államvizsga?

Vagy ilyenkor nincs esély ilyesmire?

Nagyon izgulok emiatt, hogy nem tudom időben befejezni és teljesíteni.



2022. dec. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán van az a tárgy abban a félévben?
2022. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Végezhetsz, ha meghirdetik abban a félévben tárgyként vagy vizsgakurzusként. Ha nem, akkor nem végezhetsz a jövő félévben.
2022. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rendesen vannak tárgyak az utolso felevben, meg vizsgaink is a zarovizsga elott. Szoval szerintem nalad is fel tudod venni.
2022. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
40 kredittel vagy 0 kredittel is megteheted(habár 40 kreditnél szakdoga kissé szívás). Ha fel tudod venni következő félévbe a tárgyat akkor nincsen gond, de vannak tárgyak amik csak minden 2. félévben indulnak. Ha előadás akkor esetleg beszélhetsz az oktatóval és megkérheted hogy indítson vizsgakurzust, ha nem akkor sajna csúszás.
2022. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, hogy el tudod-e érni, hogy a nem sikerült tárgyat meghirdessék a végzés félévében, így azt fel tudd venni. Sajnos erre nem kötelezhető az egyetem, az oktató tanár döntése ez, de azért a legtöbb esetben megteszik.
2022. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyáron kellett volna diplomáznom, viszont elbuktam egy tárgyat és már nem tudtam elmenni belőle még egyszer, úgyhogy ebben a félévben én is úgy vagyok, hogy ez az egy tárgy, aztán télen a záróvizsga. Ha meghirdetik, akkor szerintem semmi akadálya nincs.
2022. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!