Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemre nekem 50perc oda...

Az egyetemre nekem 50perc oda az út és 35 vissza, szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
Ti mennyit utaztok egy nap munkahelyre/egyetemre?

2023. máj. 16. 22:49
A kérdező szavazást indított:
0-30perc odavissza
30-60perc odavissza
60-90perc odavissza
90+perc odavissza
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 40-50 percre laktam, és onnan mentem koliba, így most 5-10 perc.
2023. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én 25 percre lakok az egyetemtől. Ha jól elkapom a hullámot és indulnak időben a villamosok akkor kényelmes
2023. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 40 percet ingáztam, most is nagyjából ennyi munkába, de az előző munkahelyem egy óra volt. Ott mondták is hogy bírni fogom-e, mondtam igen, nem is volt gond, nem ezért hagytam ott.
2023. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem reggeli csúcsidőben 1.5 óra be az út egyetemre, utána olyan 50-65 perc, attól függően, hogy hogyan jön épp a busz-metró és utána még esetleg várok 20-25-40 percet az órára, mert napközben vagy korábban érek be, vagy elkések.

Nem annyira szeretem, mert hiába bp-n belül élek, azt érzem, hogy a fél napom elmegy csak azzal, hogy bemegyek az előadásra. (Főleg ha 1 órám van és többet utazok, mint amennyit bent ülök)

Ennél rosszabb a helyzet, mikor gyakorlatra kell menni, mert valamelyik sote klinika már majdnem 2 óra, OORI-Korányi-DPC pedig 2-2.5+…

Szeretnék rajta változtatni, de jelenleg suli mellett nem tudok annyit dolgozni, hogy egyáltalán egy szobát ki tudjak fizetni. Szüleim nem támogatnak az elköltözésben sem (ezt látják a felettem lévő kontroll-zsarolások utolsó kis esélyének) úgy marad a megszokás…

Megszoktam, hogy 4-5-6kor kelek, hogy beérjek időben, maximum kicsit rosszul esik, hogy esetleg kimaradok 1-2 programból a spontán szerveződik vagy csak később tudok becsatlakozni. De szerencsére barátaim próbálnak igazodni ahhoz, hogy nekem sok idő beérni.

Szerintem ez sok, úgyhogy munka mellett mindenféleképpen szeretnék egy kerülettel bentebb költözni, amivel már 1.5 órás utam max 35-40 percre fog redukálódni, távolabbi helyek is max 1 órán belül elérhetőek lesznek. :)

2023. máj. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, miért nem mész szakkoliba?
2023. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok áokos, sem tdk-s, így esélyem se lenne.

De a többi koliba se nagyon, mert főváros határaim belül élek és egyke is vagyok. (Szüleim átlagosan keresnek, de nem tartanak már el és ezt nem is tudom, hogy lehetne rendesen igazolni)

2023. máj. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok egyáltalán, átlagos. Az egy álom, hogy egyetem/munkahely mindig 10-15 percen belül lesz, a többség bizony ingázik 45-60 percet egy irányban.
2023. máj. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Otthonról 3 óra lenne az út vonattal. A koliból 10 perc biciklivel.


Megyek mesterre, az itthonról 3 óra repülővel, az ottani albim meg 15 percre lesz biciklivel.


A tied szerintem nem sok annyira, hogy megérje albit kivenni. De nem tudom biciklivel mennyi, gyalog mennyi, ha tömegközlekedve ennyi, akkor meddig járnak a buszok? Ezek mind fontos tényezők

2023. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!