Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Élelmiszerbiztonsági és...

Élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnök MSc- mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetemről van szó, az alapszakom vegyészmérnök. Nagyon elfáradtam és szeretnék valami könnyebb MSc-t végezni, alapvetően nagyon érdekel a táplálkozás és az élelmiszerek, de mégjobban érdekelne mennyire kell megszenvedni mire a végére érek, mert itt kikészültem. Levelezőre jelentkeznék.

Mik a szórótárgyak, amik nagyon nehezek? A szerves kémiával és a biokémiával nem vagyok jóban, nem kaptunk semmilyen alapot, hiába mentünk át valahogy.

Aki esetleg ugyanígy vegyészmérnökről ment erre a szakra, mik azok a tárgyak amiket esetleg be kellett pótolni és amiket elfogadtak már teljesítettként?



2023. máj. 28. 00:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon okos vagy az a lényeg xD
2023. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ezt a kérdést írd inkább a DE Hallgatók csoportjába Facebookon, biztos találsz ott olyat, aki ezt a szakot elvégezte/végzi és tud többet is beszélni róla.

De ha rákeresel, biztos találsz órarend tervezetet, hogy megnézd milyen tárgyak vannak, kik az oktatók stb., már ez is segíthet a döntésben.

2023. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!