Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért lehet az, hogy amit...

Miért lehet az, hogy amit órán, otthon tudok az a dolgozatokba mégsem megy?

Figyelt kérdés

Kb. minden tanárom erre panaszkodik. Aktív vagyok órákon, figyelek, sokat jelentkezek, értem az anyagot, de a legtöbb tantárgyból mégis csak 1-2-3-as dolgozatokat tudok írni. Fizikából például most ezért állok bukásra, pedig abból különtanárhoz is jártam. Ott ment az anyag. Lehet, hogy valami tudat alatti szorongásom van?


18F 10.o gimn.



2023. jún. 5. 16:03
 1/3 A kérdező kommentje:
*dolgozatokban
2023. jún. 5. 16:03
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Gyenge képességű vagy.
2023. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem stresszelsz dogák előtt? Amiatt elfelejtheted.


Velem is volt ilyen, németből témákról kellett beszélni, írtam egy tök jó szöveget, megtanultam, és amikor kihívtak felelni egy szót se tudtam belőle. Így is meglett az ötös, tudtam improvizálni, de az a szöveg jobb lett volna :D

2023. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!