Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miről írjak a motivációs...

Miről írjak a motivációs levélben?

Figyelt kérdés
Megüresedett állami helyre szeretnék pályázni és szükséges hozzá egy motivációs levél is.

2023. jún. 7. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Írj a motivációidról
2023. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy milyen szakra akarsz menni.

Így enélkül elég nehéz megválaszolni a kérdést..

2023. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanarról a szakról van szó, amin jelenleg is vagyok. Csak most önköltséges képzésen vagyok és szeretnék államira visszakerülni.
2023. jún. 7. 15:22
 4/6 anonim válasza:

Ez a baj, hogy ilyen nyomorult agyhalott emberek vannak! Mi a fenének motivációs levél... mi a fenének... teljesen megértem a kérdezőt.


Mi a fenét írjon, de most komolyan. Beadja a pályázatát egy állásra, küld egy önéletrajzot és jó napot! Természetesen dolgozni akar, mi a fenét írjon erről hogy mi motiválja... hát a munka csesszék meg mi más motiválná! Azt kéne agyonlőni, aki kitalálja ezt a sok baromságot!


Motivációs levél... fuu hogy a varrógép alatt hintázzanak mezítláb


Annyi ökörséget átveszünk az idióta e.u-tól meg a fene tudja honnan majmoljuk a hülyeséget. Dolgozni akarsz barátom, akkor dolgozz! Mit kell arról írni, hogy mi motivál.. teljes agyrém és ez van már mindnehol..


Lassan már egy wc-használatot is higiéniai oklevélhez fognak kötni, aztán ott fog állni valami kék massz az ajtóban, és fogja figyelni, hogy vajon mosol-e kezet utána! De nem is adok ötleteket, mert effelé megyünk! Mocskos patkányok... még mivel fogják zaklatni az embereket...

2023. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Jó azért ennyire ne legyél ideges még a végén szívinfarktust kapsz 😅


20 másodperc alatt megírja neked a ChatGPT, én is azzal generáltam a motivációs levelemet.

2023. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
2023. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!