Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kapom meg a végleges...

Mikor kapom meg a végleges érettségi pontjaimat, és hogyan?

Figyelt kérdés
Az világos, hogy az írásbelik pontjait betekintéskor megtudod. De a szóbeli és úgy az egész érettségit mikor és honnan tudom meg? Főleg az emeltek érdekelnek, mert ugye nem fogják ott nekem elmondani, hogy hogyan sikerült. Kb az egyetemek ponthirdetése előtt (ami asszem júli utolsó hete) mikor kapom meg az eredményeimet?

2023. jún. 9. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szóbeli napján/másnapján van a bizonyítványosztás, abban fogod látni a végleges eredményeidet. Amúgy fene tudja, most hogy van, én kb. 10 éve érettségiztem, akkor úgy nézett ki, hogy az emelt szóbelik eredményét elmondták a középszintű szóbelik megnyitóján, a szóbelikét viszont nem, csak benne volt az összesített eredmény a bizonyítványban. Asszem... vagy lehet, kaptunk valami kivonatot mellé, de erre már nem emlékszem. A lényeg, hogy a középszintű szóbelik után nem sokkal.
2023. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 06.29-én lesz eredményhirdetés és bizonyítványosztás. (Nem tudom, egységes-e mindenhol a dátum.)
2023. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy volt, hogy június elején voltak az emelt szóbelik, június végén a közép szóbelik. Közép szóbelire 3 napra volt elosztva az osztály, és a legelső napon mindenkinek be kellett menni (ekkor tudtuk meg, hogy ki melyik napon lesz) illetve, az emelt szóbeli eredményeket. Közép szóbeli eredményeket az eredményhirdetésen (3. napon volt), de a tanárok elmondták titokba a közép szóbeli eredményeket még aznap. Én a 2. napon volt, az utolsók között végeztem, szóval rögtön megtudtam az eredményemet a közép szóbelikről.


Sulimba 3 osztály volt egy évfolyamon. 1. osztály június 17-19. 2. osztály 22-24, 3. osztály 26-28 (dátumokat random írtam, de kb így voltak). Az első osztály tudta már 19.-én az érettségi eredményeit, mivel mi a végén voltunk ezért csak 28. tudtuk meg. Felvételi ponthatár hirdetés meg július 22 tájékán lehetett.

2023. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!