Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye a békéscs...

Kinek mi a véleménye a békéscsabai Andrássy Gyula gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Kinek mi róla a véleménye? Jó suli? Milyen a lánykollégium? Mennyire nehéz? Kollégiumba jobb lenni vagy minden nap bejárni?

2023. jún. 12. 14:04
 1/2 BlackSword ***** válasza:

Na most maga a suli jó... Erőss és a környék elijének a gyerekei járnak oda... Legalábbis amikor én voltam középiskolás... 2002-2008...


Attól függ honnan a járna/járnál be... ahonnan jó a közlekedés, én inkább bejárnék... a középiskolai kóter nem a szabadságról szól, tanuló szoba, villanyoltás, kimenő... Hogy őszinte legyek, nekem az edzéseim tovább tartottak, mint ameddig a kolisok kint lehettek...

2023. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én ide járok most leszek tizedikes. Nekem ez az első év nagyon nehéz volt ha ide jössz az biztos, hogy sokat kell tanulni. Nagyon sok diákprogram van szinte egész évbe szóval ez élvezhetővé teszi a mindennapokat.😀 Én kolis vagyok és nagyon szeretem szerinten jobban megéri mint bejárni főleg ha jók a szobatársaid de nem mindenkinek jön be. 9- ig van kimenő ( szobarendtől függ lehet az 6 is🥹) 10 kor pedig takarodó amit elég komolyan vesznek a nevelők. Ha van még bármi kérdésed írj privibe nyugodtan😊
2023. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!