Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÓE mérnökinformatika duális...

ÓE mérnökinformatika duális képzés?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem az Óbudai egyetem mérnökinformatikai szakára. Az egyetem nyíltnapján hallottam a duális képzés lehetőségéről, de sajnos az interneten fellelhető források alapján nem tudok kiigazodni és nem tudok megkérdezni senkit ezért teszem fel a kérdést, hátha valaki tud segíteni.


Először is ha van olyan az olvasók között akinek van tapasztalata duális képzéssel kapcsolatban és megkívánja osztani velem azt megköszönöm.


Másodszor az érdekelne hogy a duális képzésre mikor és hogyan kell jelentkezni? Gondolom pontos határidő nincsen erre, viszont az érdekelne hogy a felvételi eljárás mely szakaszában (adatpótlás előtt, után? ha felvettek egyetemre akkor jelentkezés előtt, után?) és hogyan kell a partnercégekhez jelentkezni (email, telefon? felvi.hu valami menüjében, esetleg egyetemen keresztül?)


Ahogy nézegettem egyéb kérdéseket az is benne van hogy erről lekéstem, az egyetem elkezdése után későbbiekben duális képzésre lehet jelentkezni vagy aki nem jelentkezett az így járt?



2023. jún. 12. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem javaslom. Vagy menj gyakornoknak valamilyen céghez 20 órában vagy demonstrátorkodj. Egy barátom volt duális képzésen, nekem azt mondta, hogy egy jó nagy kibaxás
2023. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Kiforratlan baromság, én is akartam duális képzésre jelentkezni aztán senki nem tudott semmit meg ezt papírozzam, azt... láttam hogy nagy a fejetlenség inkább elmentem gyakornoknak, sokkal jobban jártam vele és simán volt idő az egyetemre is pedig nappali tagozatos voltam.
2023. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor (talán) nem én vagyok az idióta hogy semmi konkrétumot nem találok. Akkor ezt a duális baromságot nagyívben el kell kerülni.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. jún. 13. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!