Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amikor leadom a duális képzésr...

Amikor leadom a duális képzésre a jelentkezésemet a vállalatok felé, akkor mi szerint lenne érdemes választanom?

Figyelt kérdés

Jelenleg rendszerinformatikus szakon vagyok, nem tudom hogy ez befolyással lenne-e a munkaköri beosztásnak.

Valeo oldalán utánanéztem (mert az is a partnerek közé tartozik) és olyat találtam a duális képzés menünél, hogy villamosmérnöki duális képzésre van lehetőség(csak). Most ez kicsit elbizonytalanított, de mondom ránézek a többire is.

A Balluff-nál is néztem, ott több szakma van a duális képzésnél, de mondjuk konkrét mérnökinformatikus(amilyen szakra én jelentkeztem) nincs. (mesterképzés alatt van rá lehetőség, alapképzésnél nincs, ha minden igaz)

Ilyenkor ezekre a helyekre nem is érdemes jelentkeznem(mert ugye csak 3 jelölés lehet), csak ahol van mérnökinformatikus?



2023. ápr. 8. 14:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!