Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diploma osztàsnàl pontosan...

Diploma osztàsnàl pontosan mit kell mondani?

Figyelt kérdés
Következő félévben fogok végezni és néztem felvételeket diplomaosztàsról és ugye úgy történik hogy mondjàk a nevedet,felmész a szìnpadra , kézfogàs, majd aki àtadja mond valamit és te is viszont. Ilyenkor pontosan mit mondanak? Gratulálok ,te meg köszönöm? Vagy valami màst? Mit illik ilyenkor mondani?😅
2023. jún. 16. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ő azt mondja, hogy mérnökké fogadom, Te pedig azt, hogy köszönöm.
2023. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gazdasági suli.. Akkor meg közgazdàsszà fogadom lesz?
2023. jún. 16. 09:38
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

"Gratulálok ,te meg köszönöm?"

. Kb. ennyi. Ezt tényleg ennyire túl kell gondolni felnőtt emberként?

2023. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja nem gondolom túl. Csak mindig kíváncsi voltam hogy ilyenkor mit mondanak,mi a szokàs. Ìgy meg h hamarosan velem is megtörténik méginkàbb :)
2023. jún. 16. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Szokott csillogni a kontaktlencsém, és a diplomaosztáskor megkérdezték tőlem, hogy ennyire meghatódtam, hogy sírok? Ha tudtam volna, mennyire nem ér szart sem a gazdasági diploma, nemhogy sírtam, egyenesen ordítva fetrengtem volna.
2023. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ér semmit,ha esetleg arra szàmìtottàl hogy leàllok veled vitatkozni emiatt akkor nem sikerült sajnàlom :( Nekem tényleg csak a papìr miatt kell.
2023. jún. 16. 10:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt kellett tavaly Nyáron,hogy én xy fogadom,hogy a Debreceni Egyetemet büszkén fogom képviselni az életben, a tudást jó, hasznos dologra használom fel stb. Nyilván szebben megfogalmazva.
2023. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem csak gratuláltak, én meg megköszöntem.


(BME)

2023. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Egy köszönöm bőven elég.
2023. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Félre olvastam a kérdést. Azt hittem,hogy az esküről van szó. (#7-es vagyok amúgy) Mikor átadják a diplomát azt szokták mondani,hogy "gratulálok" . Válaszra meg annyit mondtam és fogsz te is,hogy "köszönöm"

Ennyi.

2023. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!