Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne kedves valaki írni...

Lenne kedves valaki írni nekem, aki jelenleg a Kodolányi János Egyetem-en tanul vagy nem régen végzett Gazdálkodási és Menedzsment szakon?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2023. jún. 16. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el azt a nem egyetemet.
2023. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, felejtős. Jobban teszed, ha inkább kivársz egy évet, és újra felvételizel rendes egyetemre.
2023. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron élek, két kicsi gyereket nevelek és dolgozok. Nincs időm máshova utazgatni, csak a Kodolányi maradt. Beszéltem HR-el és a gyárigazgatóval is, azt mondták annak az időnek vége, hogy nézik melyik egyetemen vagy főiskolán szerezted a diplomát. Nekik tök mindegy hol végeztél, csak diploma, nyelvtudás legyen és rátermett, magabiztos, értelmes legyél. :) Hozzáteszem ez a legnagyobb cég fehérváron és a világon mindenhol megtalálni őket, csak MO-n többezren dolgoznak a cégnél.
2023. jún. 16. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát cégen belül talán...

De hogy a nyílt munkaerőpiacon semmi esélyed vele, az biztos, HR látja, hol végeztél, és már kukázza is az önéletrajzodat (Karöltve a Gábor Dénessel).

2023. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

" Beszéltem HR-el és a gyárigazgatóval is, azt mondták annak az időnek vége, hogy nézik melyik egyetemen vagy főiskolán szerezted a diplomát. "


Akkor a HR el van varázsolva, mert most nézik csak igazán, hogy k...vára nem mindegy, hogy pl. Corvinuson végeztél vagy BME-n, BGE-n, vagy éppen valami noname helyi "főiskolán".

(Jól írta a 4-es, lehet, hogy cégen belül más az elbírálás, de mindig ott szeretnél majd dolgozni?)

2023. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!