Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemváltás hogy zajlik?...

Egyetemváltás hogy zajlik? Hol tanuljam tovább a Gazdálkodás és Menedzsmentet?

Figyelt kérdés

A Metropolitanra járok. Három elvégzett félévem van. A jelenlegit lepassziváltam. Szeptembertől egy másik iskolában szeretném folytatni ugyanezt a szakot. Mi ennek az eljárásrendje? Melyik iskolába lenne érdemes menni? Corvinusra biztos nem vennének fel. BGE-n, és a Kodolányin gondolkodom. Esetleg az Óbudain.

Félreértések elkerülése végett semmi bajom a METU-val. Sem a színvonallal, sem az oktatással, semmi olyasmivel ami a sulival kapcsolatos. Konkrétan egy diáktársam (nőügy) miatt szeretnék váltani.



2018. febr. 13. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felvételizel, ha felvettek, akkor megpróbálod elfogadtatni a tárgyaidat. Ami vagy sikerül vagy nem. De egy nő miatt teljesen felesleges váltani. Máshol is lesz konfliktus.
2018. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ami elől menekülsz, biztos egyszer csak szembejön veled.

"Mindkettő - ami elől menekülsz és ami után vágyódsz - benned van."

2018. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért iskolát ne válts.
2018. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat is. Sajnos ez a dolog kicsit bonyolultabb. Ment a zöld kéz mindenkinek.

Akkor végülis most már maximum a jövő Februári keresztfélévre tudnék átjelentkezni igaz? Tantárgy elfogadással milyen problémák lehetnek?

2018. febr. 13. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a BGE-re ne menj. Nem olyan jó már, mint anno volt...
2018. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha már suli váltás, én egy olyan dolog miatt szakítottam meg a tanulmányaimat, egy adott szakterületen, hogy borzasztó volt a képzés, és a tanár is utált, szóval akár ilyen ügy, akár olyan nem jó olyan helyen lenni, ahol nem érzi jól magát az ember lehet az enyém se jobb indok, de ez van ráadásul csak fizetős képzésen tudom folytatni azt, amit félbehagytam.
2018. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!