Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, aki nem fejezte be...

Van olyan, aki nem fejezte be az egyetemet és nem bánta meg?

Figyelt kérdés
Találtatok így is olyan munkát, ami jól fizet és szerettek is csinálni?

2023. jún. 18. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Férjem az utolsó évben hagyta abba és jó nagy szívás, ami vele történt azóta. Vezető lehetett volna a munkahelyen, ahol 22 éve dolgozik, de mivel nem volt meg a diploma, felvettek a feje felé egy nyikhaj paprikajancsit az utcáról. Kétszer akkora fizuval mint az övé.


Hát ő nagyon bánja.

2023. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kettőt is otthagytam. Nem úgy fogalmaznék, hogy nem bántam meg, hanem egyszerűen nem bírtam már tovább az állandó gürizést, tanulást, magolást. Egész gyerekkoromban mindig kitűnő tanulónak kellett lennem, egy négyesért már megvertek, mindig csak tanultam, nem volt életem. Hát betelt a pohár. Úgyhogy ez van. Végül is van egy diplomám, elboldogulok.
2023. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytam, elmentem random dolgozni kereskedelmi teruleten egy multihoz. Alulrol kezdtem, aztan az evek alatt 2x eloleptettek, viszonylag sok penzt kerestem, de rengeteg tulora, rengeteg felelosseg, tobb ember munkajat csinaltam… Nagyon megerte ez a nehany ev, ugy voltam vele, hogy soha nem fogok visszaulni az iskolapadba, nagyon szerettem, nagyon sokat profitaltam ebbol. Aztan most ujra egyetemre jarok, es eszemben sincs mar otthagyni.
2023. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!