Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vol itt más is, aki nem...

Vol itt más is, aki nem fejezte be az egyetemet, de otthon nem lehet megmondani, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ilyen helyeken a szülő mondja meg, dönti el, ismerek másokat is...

Fogalmam sincs, hogy mi lesz, se szakváltás, se iskolaváltás, de még másik karra sem mehettem át, egy tanárral volt problémám... Titkolni meg tovább nem lehet.


2019. dec. 17. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Te vagy a srác akit vernek otthon 25 évesen?

Már leírtam.

Menj el dolgozni, munkás szálló pár hónapig, aztán elmész külön albèrletbe, még azt se kell tudniuk, hogy pontosan hol dolgozol.

2019. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első jól írja. Keress állást egy távoli helyen ahol biztosítanak szállást, és egyik napról a másikra lépj le szó nélkül. Ha rád küldenek rendőrt hogy eltűntél akkor nem kötelesek erőszakkal hazavinni és megmondani sem mondhatják meg hogy hol tartózkodsz, mert 18 éves korodtól kezdve jogod van ehhez, és a rendőröknek ezt tiszteletben kell tartaniuk, csak annyit mondhatnak hogy megvagy, életben vagy, jól vagy, nincs bajod, de hogy hol vagy és mit csinálsz ahhoz semmi közük mert felnőtt vagy hivatalosan is.
2019. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szobát is lehet bérelni, ami olcsóbb mint egy albérlet. Amíg összejön a kaució alhatsz hostelben.
2019. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Srác vagy? Nem csaj? Mindig azt hittem, hogy egy lány... 🤷‍♂️
2019. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

22 éves lány vagyok, az valaki más lehet, de akkor nem vagyok egyedül :(. Igen ernek, meg okoztak maradandó sérüléseket, plusz meg akartak ölni párszor, meg ezzel fenyegetnek.

Illetve nem mehetek sehova, nem lehet barátom, barátaim, orvoshpz sem engednek, sem fogorvoshoz. A kollégái egyből beköpnek. Egyszer majdnem meghaltam, mikor hetekig nagyon beteg voltam és nem engedetek orvoshoz, mert "csak megbolondultál és nem akarsz iskolába menni". Közben már hosszú hetek óta nem működött a vesém és annyira elfajult :(

2019. dec. 17. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen parazita szülő van. Ilyenkor tényleg egy megoldás van: Minden kapcsolatot meg kell szakítani velük. Hidd el, nem Te leszel az első ilyen ember a földön, és sokkal jobb lesz neked, meet amit te 22 éve élsz a leírtak alapján az nem élet.
2019. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonymousreview60 ***** válasza:
El kell költöznöd otthonról. Ha kell, gyárban dolgozol. Ha kell szobát bérelsz vagy összeköltözöl valakikkel vagy munkásszállóra mész. Ezt neked kell meglépni, más nem tudja megtenni helyetted, nem is szabad neki. Azaz de, megteheti, de azt úgy hívják emberrablás és kényszerítés.
2019. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mégis hogy lehet ez a kérdés kiemelve, ha nincs kérdező?

"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

2020. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!