Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE TTK-n meddig van...

Az ELTE TTK-n meddig van lehetősége az oktatóknak gyakorlati jegyes tantárgyra beírni jegyet? Van olyan, hogy "lezár" a neptun és utána már nem tudnak az oktatók jegyet beírni?

Figyelt kérdés
Tehát nem gyakorlati vizsgára (uv), hanem egyszerűen jegyet bejegyezni. Ha mondjuk bármilyen okokból nem kerül be a vizsgaidőszak első hetének végéig, amíg elvileg az előírt határidő van.

2023. jún. 20. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgaidőszak végéig. Nekem sincs még mind beírva
2023. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is oda jártam, van rá valami szabály de az ELTE TTK-n elég Isten szerepkörben vannak az oktatók és lazán veszik a szabályokat, szóval majd valamikor bekerül. Nekem volt olyan is hogy vizsgaidőszak végén került be.
2023. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!