Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindkét szintű érettségim...

Mindkét szintű érettségim bekerül a bizonyítványomba?

Figyelt kérdés
Előrehozottan csináltam egy emelt és egy középszintű német érettségit tavaly. Tudom, hogy pontszámítást illetően én “szabhatom meg” melyiket kérem beszámításra, viszont az érettségi bizonyítványomba mindkettő bekerül?

2023. jún. 21. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Igen
2023. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Egy tárgy csak egyszer kerülhet a bizonyítványba. Ha neked németből van egy előrehozott emelted és közeped is, akkor az egyik a bizonyítványban lesz, a másikat pedig tanúsítványként fogod megkapni.
2023. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
#2-t annyival egészítem ki, hogy nyilatkoznod kell, hogy melyik legyen a bizonyítványba beírva és melyik tanúsítványon. Bár tulajdonképpen a tanúsítványoknak van egy tartó az érettségiben, így mindkettő bekerül, csak az egyik egy kivehető lapon.
2023. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!