Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bizonyítványosztás után...

Bizonyítványosztás után tudnak valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Sajnos a sulimban rengeteg negatív dolog ért, ami miatt arra gondoltam, hogy átvenném a bizim, és ahelyett, hogy visszaülnék a helyemre, kisétálnék. Tudom, tiszteletlen, de nem akarok több időt olyan emberek közelében tölteni, akik minden órán hangoztatták, hogy nem tudják hogy fogok leérettségizni ( végül sikerült mindenből nagyon jó eredménnyel).

Érettségi átadó után már nem tudnának kicseszni velem, ha ezt megtenném, igaz?



2023. jún. 25. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Miért mész be a kiosztásra?

Átveszed utána a titkárságon és kész.

2023. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerdán lesz az átadó, és utána sajnos nem biztos, hogy be tudok menni.. Ha meg tudtam volna oldani, ezt tettem volna.
2023. jún. 25. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

bemész negyed órával előtte és elkéred

ennyi

2023. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan kisetalhatsz. Nem fognak rendőrt hívni, ha erre gondolsz.
2023. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaa, nem rendőr:D hanem jelentkeztem egyetemre, és így a pontjaimba, felvételimbe nem ronthatnak bele, ugye?
2023. jún. 25. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Természetesen nem.
2023. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Természetesen nem tudnak semmit tenni az eredményed már fix.


Én átvenném a bizonyítványt és kisétálás előtt még bedobnék valami thug life szöveget pl: "Ilyen gyenge sz@r oktatás mellett is simán leérettségiztem mert profi vagyok" majd felcsapnám a napszemüveget és kocc.

2023. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
78%

Az 1-es válaszoló leírta a megoldást, iskola titkárságon át lehet venni utólag is.

2021-ben a koronavírus járvány idején nálunk egy csaj annyira parázott, hogy ismét elkapja a covidot, ezért nem vett részt az érettségi bizonyítvány osztáson, se a banketten. Nyáron vette át utólagosan. (Ez megtörtént példa volt nálunk akkor).

2023. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Megértem, a nézőpontodat, de én inkább azt tanácsolnám, hogy azt a pár percet bírd ki velük szerintem, utána úgyse kell soha többet látni őket. Bár nem tudnak veled mit csinálni de soha nem tudhatod, hogy kivel fog a jövőben összesodorni az élet, nehogy az legyen, hogy mondjuk valamelyik osztálytársad vagy egyik tanár pont ezért fogja pl a te gyerekednek az életét is megkeseríteni. Én azt mondom jobb nem kísérteni a sorsot.

Másrészt ne add meg nekik azt az örömöt, hogy azt gondolják, hogy elmenekülsz.

2023. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!