Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi orvosi pontok 2023?

Pécsi orvosi pontok 2023?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyit fognak emelkedni idén a pontok? Mind az ÁOK mind az FOK érdekelne. A tavalyi statisztikához képest 200-zal jelentkeztek többen fogorvosira, szerintetek 10 pont emelkedés várható?

2023. jún. 26. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
11 pontot fog emelkedni ÁOK-on és 13 pontot FOK-on
2023. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy ezt mire alappozod?:)
2023. jún. 26. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
482.
2023. jún. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tavalyi és a 2019-es közötti ponthatárokra lehet számítani, talán inkább a 2019-eshez fog közelíteni.


Az idei érettségikről én még nem jelenteném ki, hogy könnyű/nehéz volt, majd ha kijön a hivatalos statisztika, akkor össze lehet hasonlítani a korábbiakkal és az alapján lehet következtetéseket levonni.


A jelentkezők száma tényleg extrém idén, de ne felejtsük el, hogy nem tudjuk melyik egyetem, melyik szakra, hány embert vesz fel, mivel ez idén nem nyilvános adat. Simán előfordulhat, hogy mivel ennyien jelentkeztek, kicsit megemelik a felvehető hallgatók számát, ezzel valamennyire kompenzálva a sok jelentkezőt. (Pl az állatorvosi esetén hallani ilyen pletykákat.)

2023. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!