Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nehezebb volt az...

Szerintetek nehezebb volt az idei biosz és kémia emelt, mint a tavalyi? Szerintetek a pontok az orvosira sokkal fognak emelkedni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 12:25
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindkettő könnyebb volt. A Semmelweisre az elmúlt években 430-437 között stagnált a ponthatár, kivétel 2013-ban, amikor nagyon alacsony (423) volt. Szerintem 445 fölé nem fog menni. (A többi egyetemnél nem néztem meg ennyire részletesen, de szerintem mindenhol maximum 10 pontos emelkedés várható, annál csak nem több.)
2016. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A biosz könnyebb, a kémia nehezebb. A bioszról ez az általános vélemény, a kémia nagyon megosztó. Van, aki azt írta, mondta, hogy olyan, mint a tavalyi, más nehezebbnek találta. Az előzőnek abban igaza van, hogy a ponthatárok az elmúlt pár évben 430-437 között voltak. Szerintem csökkenés nem lesz. Emelkedésre sem számítok, mert a jelentkezők száma is kevesebb, mint az elmúlt években volt.
2016. máj. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!