Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvin a nyelvvizsgámat...

Felvin a nyelvvizsgámat véletlenül úgy fotóztam be, hogy nincs rajta a sorszáma, viszont már "feldolgozás alatt áll", lesz ebből valami probléma? Így is elfogadják?

Figyelt kérdés
Az lehet, hogy emiatt visszadobják, vagy csak ránéznek és így is elfogadhatják? nem tudom mennyi az átfutási idő, nehogy határidő előtt nem tudjam újra feltölteni

2023. júl. 1. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Amikor nekem nem tudtak valamit elolvasni, küldtek emailt, hogy küldjem el még egyszer. (Mailben az ügyintézőnek.)
2023. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Így érvénytelen lesz a jelentkezésed, majd jövőre értelmesen fotózod le.
2023. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

A feldolgozás alatt státusz azt jelenti, hogy sikeresen feltöltötted, de még nem ellenőrizték. Ha odakerül az ügyintéző elé, ő sorszám hiányában nem fogja elfogadni, de lehetőséged lesz hiánypótlásra.


Nyugi, lesz időd korrigálni, de legközelebb ügyelj arra, hogy az elvárásoknak megfelelő fotókat tölts fel!

2023. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Nyelvvizsgát nem kell feltölteni, csak a bizonyítvány adatait kell megadni.

(Kivéve ha 2003 előtt szerezted meg, ebben az esetben viszont a #3-as megválaszolta a kérdésedet.)

2023. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

#4 nekem csak dokumentum feltöltési lehetőséget adott, pedig idén szereztem, adatokat nem kellett kitöltenem, én is furcsálltam egyébként mert olvasgattam hasonló kérdéseket itt gykn és a neten is utána néztem, és máshol is azt láttam, hogy csak az adatokat kéne beírnom

2023. júl. 1. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5: Van egy olyan fül, hogy "Közhiteles nyilvántartásokból származó információk" (az érettségi eredményeidet is itt fogod látni). Azt megnyitva, ha egy kicsit lejjebb görgetsz, akkor lesz egy olyan rész, hogy "Nyelvvizsga anyakönyvek nyilvántartása szerinti nyelvvizsga-bizonyítvány információk (2003. január 1-től)" és ott jobb oldalt alul lesz egy olyan narancssárga gomb, hogy "Új hozzáadása". Na és ha arra rámész, akkor tudod felvinni a nyelvvizsga adatait.

Ha így se találod, akkor viszont lehet érdemes írni nekik egy emailt, hogy biztosan elfogadják-e dokumentumként feltöltve az idei nyelvvizsgát.

2023. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!