Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógypedagógián a Bárczin és...

Gyógypedagógián a Bárczin és az Eszterházy jászberényi kampuszán milyen a tesi?

Figyelt kérdés

Aki az ELTE Bárczi Gusztáv vagy az EKKE (Jászberény, levelező) gyógypedagógia karán tanul, el tudná mondani, hogy milyen a testnevelés? Tanárok milyenek?

Sajnos nem én vagyok a legügyesebb a világon ebből a tárgyból és nagyon sok rossz emlékem van ezzel kapcsolatosan, ezért szeretnék előre tájékozódni, hogy mire készüljek.

Olyat is hallottam másik egyetemről (az nem gyógypedagógia kar volt), hogy önállóan kell aláírást gyűjteni, úgy hogy elmész pl tollasozni, edzeni, stb.. Ez lehetséges, hogy így van ezekben az iskolákban is?



#egyetem #gyógypedagógia #Jászberény #testnevelés #Bárczi Gusztáv Gyógypedagógia Kar #Eszterházy Károly Gyógypedagógia Kar
2023. júl. 12. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A Bárczin ki lehet váltani az ELTE-BEAC egyesületnél való sportolással a tesiórát. Van olyan kurzus, hogy természetjárás, aminek a lényege, hogy van egy csomó meghirdetett túra, amiből ha ötre elmész, akkor teljesítve van a tantárgy. (A nehezebbek kettőnek számítanak). Meg van egy csomó "instant túra" meghirdetve, amit akkor csinálsz meg, amikor akarsz.

Nekem nagyon jó élmény volt amellett, hogy nem kellett hetente tesiznem.

[link]

[link]

2023. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!:)
2023. aug. 31. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!