Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Msc: Mi történik, ha nem...

Msc: Mi történik, ha nem tudom időben feltölteni a dokumentumokat?

Figyelt kérdés

Kicsit ideges vagyok, így több kérdésből is áll ez az egy, bocsánat.

Idén diplomáztam júniusban ELTE proginfón, a diplomámat még nem kaptam meg, és azt olvastam a felvi-n, eduline-on, és mindegyik hasonló oldalon, hogy a 2006. utáni diplomákat nem kell feltölteni, így teljesn nyugalommal vártam az eredményt.

Tegnap kiderült, hogy fel kellene töltenem pár doksit (igazolást, hogy diplomáztam, átlag, eredmény), egyes szaktársaimnak a TO megküldte azonnal, kérés nélkül.

Az én TO-m nem küldött semmit, és az emailre se válaszolt még, a felvi nem veszi fel, így már hívni se nagyon tudok senkit.

Az egyik kérdésem, hogy jól tudom-e, hogy nekünk, frissen diplomázottaknak nem 12-e, hanem 18-a a dokumentumok feltöltési határideje?

A másik, hogy mit csináljak akkor, ha a TO mondjuk szabin van, és nem fogja nekem elküldeni a szükséges dokumentumokat? Ezen úszik el a mesterképzésem? Nagyon ideges lennék.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2023. júl. 12. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem tudok válaszolni, hogy a határidő nektek későbbi-e.

Viszont erre igen:

"A másik, hogy mit csináljak akkor, ha a TO mondjuk szabin van, és nem fogja nekem elküldeni a szükséges dokumentumokat? Ezen úszik el a mesterképzésem? Nagyon ideges lennék."


Kétlem, hogy az összes TO-s szabin lenne egyszerre pont ezen a héten, addig kell őket zaklatni akár személyesen is, amíg nem segítenek. Igenis egy fontos ügyed van, teljesen jogos, hogy minden megteszel annak érdekében, hogy foglalkozzanak veled.

De ha netán nem tudod őket elérni és nem tudod feltölteni a doksit, akkor igen.... úszik a mester idén.

2023. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Tegnap kiderült, hogy fel kellene töltenem pár doksit"


Ez hogy derült ki, honnan jött az információ pontosan?

2023. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szaktársaim írták, hogy nekik a TO elküldte emailben a felvi-re feltöltendő dokumentumokat, és hogy mit kell velük csinálni úgy, hogy nem is kérték. Csak mivel óriási az évfolyam, szét vagyunk osztva, és midenkinek megvan, hogy melyik TO-hoz tartozik.
2023. júl. 12. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, hogy ki melyik TO-hoz tartozik. Ha téged a sajátod nem tájékoztatott rendesen akkor ahhoz egyértelműen nem tudsz fordulni. Keress fel bárkit az egyetemen aki tud is segíteni.
2023. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből még mindig nem derül ki, hogy honnan veszitek hogy egyáltalán fel kell tölteni ezeket a dokumentumokat. Igen, benne vannak a diplomák a rendszerben, nem kellene feltölteni semmit alapvetően.
2023. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most furcsa módon meg fogom válaszolni a saját kérdésemet.

7. alkalommal már fel méltóztatta venni a telefont a felvi, és a hölgy nekiállt felolvasni a felvételi tájékoztatót, majd azt szűrte le belőle, hogy ahogy a középiskolásoknak az érettségit, nekünk is fel kell töltenünk egy igazolást, hogy elvégeztük az alapképzést.

Írtam a TO-nak, aki válaszolt, és megküldte a papírokat, amiket kértem, de azt írta, hogy neki a tudása a bsc-ig terjed, elküldi, amit kértünk, de nem tudja, hogy mit kellene csinálni, úgy tudta, hogy a Neptunból ki lehet szedni a dolgokat (ezt a felvi-s hölgy tagadta).

Egy szónak is száz a vége, kell egy igazolás, melyet hála Istennek, megkaptam, és feltöltöttem, de nem baj, ha itt marad ez, hétha valakinek még szüksége lesz rá.

A határióhöz csak annyit, hogy csak a külföldiekre vonatkozik, csak nagyon szarul van megfogalmazva.

2023. júl. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!