Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezős tanító szakon...

Levelezős tanító szakon mettől meddig tartanak órát?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy két hetente péntek -szombat kell bemenni, de érdekelne az is, hogy hány órától hány óráig tart. Esetleg tudja valaki? EJF Baja

2023. júl. 27. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leggyakrabban a levelező képzéseknél pénteken délutántól estig, szombaton reggeltől estig szoktak lenni az órák.
2023. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. júl. 27. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az adott iskolát kérdezd. Amúgy a felvi-hu-n azt írják, hogy az oktatás levelező tagozaton péntek délután és szombati napokon zajlik. Ennek ellenére több helyen azt tapasztaltam, hogy egész pénteken folynak az órák. A vizsgákat meg egész biztos lehetsz benne, hogy hétköznapra fogják tenni.

A férjem most jelentkezett Veszprémbe a mérnöki karra levelezőre. Megnéztük a tavalyiak órarendjét, péntek reggel 8-tól vannak az órák, egy félévben 9. Szóval összesen 18 + a vizsgák, meg még tanulni is kell, szóval ha a munkahely nem támogat, nem egyszerű összehozni. Én egyébként kiírattam magam betegszabadságra vizsgaidőszak alatt.

2023. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
, van, aki 8-kor kezdi a reggeli konzit, van, aki csak 10 kor. Tömbösítenek, szóval ebédszünet mindig van. Délután általában 4-5 felé már mindig végeztünk, 1-2x tartott tovább a nap. Vidékiekhez igazodtak mindig. Volt, aki a busz miatt később érkezett, volt, akinek hamarabb el kellett menni. Ha sok ilyen volt, akkor a tanár is felpörgette a mondandóját és befejezte korábban. És volt, hogy a tanerőnek volt dolga, így hamarabb abbahagyta.
2023. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha írsz privit, szívesen írok részletesebben.
2023. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A tanítási gyakorlat lesz a nagyobb gond, ha munka mellett akarod megcsinálni, ahhoz tényleg toleráns munkaadó kell, vagy elmész fél év fizetetlen szabira.
2023. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
to@ejf.hu
2023. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!