Nehéz a 9. osztály?

Figyelt kérdés
Szeptembertől 9.-be megyek és nagyon félek, egyrészt a beilleszkedés miatt, (nem barátkozok könnyen, olyan városba megyek, ahol senkit se ismerek) másrészt eddig 6. és 7. osztály kivételével kitűnő voltam minden évben, de nem vagyok benne biztos, hogy ebben az erősebb gimiben is kitűnő tudnék lenni.
2023. júl. 27. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
16 évesen már könnyű lesz.
2023. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

99%, hogy a kérdező 16-....

Más környezet, de a lényeg legyen az, amiért mész, azaz a tanulás. A többit hozza magával az idő. Ha kiépíted a brandet, az ahhoz illeszkedő emberek úgyis képbe kerülnek.

2023. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Ne aggódj,minden rendben lesz :)

Egy erősebb gimiben szerint bőven jó,ha olyan 3as,4es vagy.


Megértelek,én is nehezen barátkozok,de meg kell próbálnod nyitott(abb)nak lenni! Ha nem szólsz senkihez,és beijedsz,akkor nem is lesznek barátaid...

Első nap bemész a terembe,keresel egy szimpatikus emberkét,( aki esetleg szintén 1edül ücsörög),és megkérdezed:

Szia,leülhetek? 😀

És akkor rögtön el is kezdheted megdicsérni pl. A tollát,füzetét,stb.,hogy milyen jól néz ki,stb.

Bemutatkozol,elmondod,hogy milyen gyorsan eltelt ez a nyár,neki hogy telt? Mi a neve,stb.

Meglátod,menni fog! ❤️

Vagy esetleg nem tudod megszerezni az osztályod névsorát?

Beiratkozásnál nem adtak?

Mert akkor azok alapján már elkezdhetsz ismerkedni a többiekkel MESSen,stb.


Egyik ismerősöm is most megy 9.be,őt pl. megkeresték az újdonsült oszt.társai,és bevették egy csoportba. Tök jókat beszélgetnek. 😀



Szóval ne aggódj Kérdező,minden jól fog alakulni! ❤️❤️❤️


Ha még végképp nincsenek barátaid,akkor még legalább jobban tudsz a tanulásra koncentrálni 😀❤️


16L

2023. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!