Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha abbahagytam az egyetemet...

Ha abbahagytam az egyetemet amit fizettem, de felvettek máshova állami képzésre akkor ez ingyenes? Vagy vissza kell fizetni?

Figyelt kérdés
Ha abbahagytam az egyetemet amit fizettem, de felvettek máshova állami képzésre akkor ez ingyenes? Vagy vissza kell fizetni?
2023. júl. 28. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
nem értem pontosan mire gondolsz mit kell vissza fizetni, de ahova felvettek államira az ingyenes, amit fizettél de otthagytál azzal nincs több dolgod
2023. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor lehetne probléma, ha államilag támogatott formát, hagytál volna ott, de így hogy önköltségeset így nem probléma.

Most új képzést kezdesz államin és van még megfelelő mennyiségű támogatott féléved. Nem is nagyon értem, mit kellene visszafizetni.

2023. júl. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!