Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan/hova küldi ki az...

Hogyan/hova küldi ki az Óbudai Egyetem a Neptun kódokat? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm felvételt nyert az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Karára. Engem tavaly vettek fel (másik egyetemre) így nagyjából leírtam neki, hogy nekünk hogyan volt a Neptunba való belépés, beiratkozás és társai, de hozzátettem, hogy lehet, náluk máshogy lesz. A Neptun fiókját elkészítették (ezt azért tudjuk, mert emailen is megkapja a Neptun rendszerüzeneteit és spam üzeneteit), de Neptun kódot még mindig nem kapott (legalábbis ő nem találja). Utánanéztünk, az ÓE oldalán (2007-es) azt találtuk, hogy beiratkozásnál kapják meg, egy 2018-as GYK kérdésre olyan válasz érkezett, hogy az ÓE kiküldi postán, amivel az a baj, hogy nem Magyarországon él. Az lenne a kérdésem, hogy ezek az információk még mindig érvényesek vagy elavultak? Esetleg máshogy zajlik a Neptun kódok kiküldése az ÓE-n?

2023. júl. 28. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
És ő nem tud írni, hogy téged küld ide?
2023. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem arra kértelek, hogy kérdőjelezd meg, hogy miért én írom ki a kérdést, hanem választ szeretnék kapni a kérdésemre. Köszönöm szépen az együttműködést.
2023. júl. 28. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen bizalmas információt nem adok meg 3. félnek ne haragudj. Mivel nem te jelentkeztél az adott karra, így semmi közöd nincs hozzá, hogy hogyan zajlik a Neptun kód regisztrációjának a folyamata a Bánki Donát karon.


Üdv: egy Bánki Donát Kar HÖK tag, illetve a felvételizők tájékoztatásáért / mentorálásáért felelős koordinátor csapat tagja

2023. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Csekkold te is ha tudod amit kapott emailt, hogy tényleg nincs-e benne kód vagy bármilyen infó róla. Ha nincs dobjatok egy emailt a TO-nak hogy külföld és ilyen esetben mi van, kap-e levelet vagy beiratkozáskor kapja meg a kódot.
2023. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük, megjött, boldogság van :)
2023. júl. 28. 16:29
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 teljesen érthető a válaszuk, és elnézést kérek, ha a kérdésem félreérthető volt! További szép napot!
2023. júl. 28. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálnia sikerült?
2023. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!