Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n mikor jelennek meg a...

SZTE-n mikor jelennek meg a következő féléves tárgyak Neptunban?

Figyelt kérdés

Nem a tárgyfelvétel idejét kérdezem (az tudom hogy még messze van), hanem hogy egyáltalán mikor fogom látni a tárgyfelvételi ablakban a 2023/24 I.félévet?

Másodéves vagyok (ősztől), első évben ugye mire hozzáférést kaptunk a Neptunhoz már rég fent voltak a tárgyak.

Be vagyok sózva, és akarom már látni hogy lesz-e pénteken órám, meg hogy visszakapom-e azokat az oktatókat akiket megszerettem, ilyenek.

Gyógytornász szakon vagyok egyébként.



#egyetem #SZTE #Neptun #tárgyfelvétel #másodév #Ápolás és betegellátás (gyógytornász)
2023. jún. 24. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában tárgyfelvétel előtt 1-2 héttel szokták feltölteni szval augusztus közepe
2023. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első jól mondja. Igaz, már májusban/júniusban tudják a tanárok, nálunk gyakran szivárogtak ki infók. De ha nem vagy ilyen közegben, akkor augusztusig biztosan várnod kell. Illetve sok tárgy órarendi infója nincs fent tárgyfelvételkor.
2023. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Nyár végén szokták feltöltögetni.
2023. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!