Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek orvosnak 30 évesen?

Mehetek orvosnak 30 évesen?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Orvosin ha jól tudom nincen levelező képzés, így mindenképpen csak nappalira tudnál beülni, ami felnőtt fejjel, munka mellett a lehető legnehezebben kivitelezhető.
2023. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

#1 Írta egy szóval is a kérdező hogy dolgozna mellette? Attól hogy te hátrányos helyzetű vagy még nem azt jelenti hogy más nem tudja finanszírozni a saját képzését, ezért teljesen felesleges volt nem a kérdésre válaszolni.


A kérdésre válaszolva nincs felső korhatára a képzésnek, szóval igen.

2023. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Mehetsz, ha vannak államilag finanszírozott féléveid vagy félévenként másfél misid a tandíjra, plusz 6 év megélhetésre való pénzed, mert dolgozni nem fogsz tudni mellette. 2-eske, te meg mit süketelsz itt, 100 ezer forintot nem láttál még egyben, mert a strigód rögtön kivette a kezedből. :D
2023. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Márpedig releváns a kérdés szempontjából a hogyan is, de persze ebbe is bele lehet kötni.
2023. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Én egy II. kerületi előkelő valódi giga Chad elit Úriember vagyok aki a passzív jövedelméből, befektetéseiből és vállalkozásából nem hogy 6 évet, de sokkal többet is képes munka nélkül eltölteni, épp ezért nem értem ezt az alattvaló hozzáállást, hogy egy anyagiaktól teljesen független kérdésnél miért kell egyből ez alapján mérlegelni. Azért mert te annyit tudtál elérni az életedben hogy muszáj dolgoznod az nem azt jelenti hogy másnak is. Én például 33 évesen végeztem el a doktori (PhD) képzést hogy sokkal hitelesebb és komolyabb Úriember legyek, és nem munka mellett csináltam, hanem teljesen a tanulmányokra koncentrálva. Azért, mert megtehetem.
2023. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
igazad van chad uram. Én sajnos kénytelen vagyok dolgozni mindennap rá kell néznem a részvényeimre és most toltam bele 500 milliárdot, egy forintot se vehetek ki jelenleg és csak diákhitelre végezhetném el az orvosit
2023. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Engem a Chad meggyőzőtt, hiszen így vitázni egy "phd"-t még nem láttunk :D
2023. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elszégyelltem magam. Egyszerűen szarrá alázott.
2023. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
75%
Persze, nincsen korhoz kötve! Ismerek olyanokat akik baba mellett csinálták végig 30 akárhány évesen, de hallottam már 43 éves bácsiról is aki végigvitte. :) Talán azért ijednek el az emberek ebben a korban mert már lassabb az agy és el van szokva a tanulástól, de ha elkötelezett és szorgalmas vagy akkor mindenképpen bele tud rázkódni az ember és felveszi a ritmust. :)
2023. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
43 éves bácsi...mondja a makimajom
2023. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!