Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Nyíregyház...

Mi a véleményetek a Nyíregyházi Egyetemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most szeretnék pótfelvételizni (nem jelentkeztem év közben, de most meggondoltam magam), és a Nyíregyházi Egyetemre jelentkeznék.

Arra lennék kiváncsi, hogy milyen a csecsemő-és kisgyermeknevelői szak ott?

Milyen a kollégium? A házirendet olvasva, tényleg olyan szigorúan veszik a vendégfogadást is? Az albérlet árak milyen arányban vannak? Sajnos nem engedhetek meg magamnak egy drágább albérletet..

Sok munkalehetőség van a városban?


Egyelőre ennyi kérdésem lenne, de előre is köszönöm a választ :)



2023. júl. 30. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Lakást fogsz találni, de munkát max a meki lehet amíg tanulsz. Egyben számolj azzal, hogy elfognak tartani, ha ezt választott. A kommentekben látott mennyit adnának fizetésbe a csőcselék.
2023. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Először is, szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mások hogyan véleményezik a szakválasztásodat. A te döntésed, úgyamúgy meg általában ezek azok a primitív emberek, akiket lehet, a fejükre ejtett a gondozójuk peluscsere közben, mert gőze nem volt, hogy kell csinálni, erről ennyit. Én levelezőre járok Nyíregyre, igaz más szakra. Én azt látom, hogy itt nem cél, h teljesíthetetlenek legyenek a követelmények, de természetesen vannak szigorúbb oktatók, ahogy lazábbak is, mint bárhol máshol. Én nem gondolnám, hogy attól lesz mélyebb vagy egyenletesebb a tudás, ha "belédverik" meg (bezzeg az orvosin) "vért pisilsz", mert aki meg akar tanulni valamit, az megtanulja, aki nem, az meg nem. Nyilván kellenek követelmények, kell egy szint, amit meg kell ugrani, de sztem 2023-ban már rugalmasabban kell a felsőoktatásban is gondolkodni a tanításról és nem a 30-40 éve hatalmon lévő, gyöpött vén fszkalapok elvárásaitól fosni mindenkinek... tisztelet a kivételnek. Nyíregy olcsóbb, mint Debrecen, azt mondják, h a koli kulturált.
2023. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!