Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Társadalomtudományi Kar...

ELTE Társadalomtudományi Kar Tanulmányi Osztály elérhetőségeit hol találom? Kerestem, de minden ügyintéző mellett a titulus hivatalvezető, vagy tanulmányi előadó volt, én konkrét TO-s ügyintéző elérhetőséget szeretnék találni

Figyelt kérdés

Ismer esetleg valaki olyan ügyintézőt, az email címével együtt, akihez lehet tanulmányi ügyekben fordulni? Pl átjelentkezés, kreditelismerés stb..

nagyon hálás lennék

köszi előre is!



2023. júl. 30. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A tanulmányi előadó lesz az, nekünk 10 éve szakonként volt kijelölve valaki, nem tudom, most hogy van. Írj valakinek, maximum átirányít a kollégájához. Mi a beiratkozáson tudtuk meg, kihez kell menni majd.
2023. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon-nagyon köszönöm!!
2023. júl. 30. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!