Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újrafelvételi után vissza...

Újrafelvételi után vissza kell fizetnem/le kell dolgoznom az eddigi elhasznált állami féléveimet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rosszul tudom, de nem igazán találok sehol sem friss infót erről. Újrajelentkeztem egy másik egyetemre, teljesen más szakra, mint amit eddig tanultam. Jelenleg is van (passzív) jogviszonyom az előző szakomon, összesen 4 aktív volt, 2 passzív, ezt tervezem most megszüntetni, mivel már csak az újat szeretném teljesíteni. Ennek ellenére kaptam egy e-mailt, hogy le kell dolgoznom az eddig tanult féléveimet. Most akkor ez hogy van?
2023. aug. 2. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, le kell és a 4 aktív féléved is elveszett.
2023. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!