Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a nemzetközi...

Mennyire nehéz a nemzetközi gazdálkodás szak BGE-n ha nem megy nekem a matek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz egyszerű, statisztika eléggé meggyötörte a csoporttársaim, én azt mondanám viszonylag jó vagyok matekból, de nekem is le kellett ülnöm és tanulni, a valszám szerintem egyszerűbb volt, de azt is sokan utálták.

Nem lehetetlen, de oda kell tenni magad.

Plusz attól is függ kit kapsz tanárnak, van egy tanár, aki messze nem arról híres, hogy segítsen.

2023. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy nem megy, bizonyos témákkal van némi probléma, vagy magával a logikai felepitéssel.

Ha a logikai felepitéssel az probléma, mert vannak olyan tárgyak, amihez ez a fajta logikus, matematikai gondolkodás elengedhetetlen.

Ha például a geometriai, tér geometria nem megy az nem probléma.

Ezekből én sem voltam jó, viszont algebra, statisztika, egyenletek stb. magabiztosan tudtam használni magát a logikát, így elmodhatom, hogy nem volt problémám az egyetemen a matimatikai tantágyakkal, anyagokkal és alapvetően nem is a 2-3 küzdöttem a vizsgáknál.

2023. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell zseninek lenni, hogy elvégezd. Nem kell napi 8 órákat tanulni, elég óráról órára készülni és komolyabb erőfeszítés nélkül le lehet hozni a zh-kat/vizsgákat. Nem hiába dolgoznak sokan már a 2.évtől.
2023. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!