Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Néhány info a Nyíregyházi...

Néhány info a Nyíregyházi Arany János Gimnáziumról valamit? Én máshová jártam, unokahúgom oda szeretne menni. De interneten semmit nem találtam róla. Jó lenne tudni milyen szakok vannak ( vagy tagozatok ) és milyen maga az iskola. Köszönöm😊

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 14:34
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én ebben az iskolában végzem tanulmányaimat.

A honlapon néhány információt megtalálhatsz.

Alsó tagozaton 3 osztály,felső tagozaton igény szerint 3-4 osztály van. A gimnáziumban 1+1 osztály van (8 osztályos, sima gimn.) Az iskola minden évfolyamban rendelkezik 8 osztályos gimnáziummal.

Az iskola összességében nem rossz, a 8 osztályos gimnázium a legerősebb benne. A tanárok általában szimpatikusak, kedvesek. Az iskola benne van az Erasmus programban. Két tornaterem, egy uszoda található (csak itt van saját uszoda). Az épület korszerűsített, saját foci-,kosár- és kézilabdapályával. Az iskola nemrégiben esett át egy szigetelésen, napelemeket kapott. Alapvetően törekednek a sportra. Én ajánlom nektek. Sokan jönnek át más iskolából. A létszám 1000 fő környékén van, a fekvése jó. A tanítás 7:45-től 16:05-ig tart. :)

2023. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az iskola alsó tagozaton úszás, testnevelés és matematika-kézműves osztályokkal rendelkezik.

Felső tagozaton szakkörök amiket tudok: énekkar, kézműves, zenekar.

2023. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🫶🏻
2023. aug. 11. 06:41
 4/6 anonim válasza:
Igazán nincs mit. Már eldöntöttétek,hova megy?
2023. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha minden jól megy oda megy, de ezt majd a felvételi kimutatja.
2023. aug. 12. 00:14
 6/6 anonim válasza:
Sok sikert neki! Hidd el, nem fog csalódni!:)
2023. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!