Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb iskola közösség és oktatás szempontjából? (Nyíregyi gimikről van szó)

Figyelt kérdés

-Kossuth Lajos Gimnázium

-Szent Imre Katolikus Gimnázium

-Zrínyi Ilona Gimnázium

Ha odajártál valamelyikbe, hogy érezted ott magad? Milyen a közösség, a tanárok? Szerettél/szeretsz odajárni? Privátot is írhatsz ha akarsz!



2021. aug. 24. 17:30
 1/5 anonim válasza:
Most fogok kezdeni a Zrínyiben, nekem nagyon jónak tűnik eddig
2021. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Zrínyis vagyok, szerintem a felsoroltak közül ez a legerősebb iskola. Általánosságban beszélve jók a tanárok, persze vannak kivételek. Közösség se rossz. Írhatsz privátban ha több infót szeretnél.
2021. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Hova kerültél végül?
2021. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A zrinyit ajánlom, magas szintű a képzés. Ha kérdésed lenne neked vagy másnak keress bizalommal.
2022. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a Kossuthba jártam 2014-2016ig. Sajnos én nem jártam jól, mert angolt szerettem volna tanulni. Azt mondták, hogy nyugodtan menjek 5 éves nyelvi előkészítős szakra,mert az alapoktól át veszik az angolt. Aha hát 15 fős volt az osztály abból 2-en voltunk akik nem tanultak angolt igy nem kezdtük elölről. Az se segített, hogy 2 tanár tanította az angolt és mindegyik máshogy ejtette ki a szavakat. A vallást ekkor nem vették szigorúan hétfőnként utolsó óra egy áhítat a templomba és annyi.

Aztán 9.be fel lett töltve az osztály és be jött a rendes oktatás. Aztán angolból is full más lett a tanár így megint nem tudtam hol tartunk mert ő megint csak más témát kezdett plusz be jött a német is.

Aztán a vallást is megszigorították, mert már magunktól is el kellett járni templomba amit bizonyítani kellett egy pap aláírással és ha nem teljesítetted akkor hittanból bukás és fix osztályismétlés. Híttan órán meg úgy játszottunk mint oviba szék foglaló meg ilyenek. A tanárok jók voltak de sajnos az osztályba én lettem az ofő meg egy két tanár kedvence ezzel együtt az osztály utált személye is akit állandóan szekáltak. Úgyhogy el töltöttem kín keserves 2 évet aztán át mentem máshova mert hetente beteg lettem a stressztől. És jött utánam az ofő is meg pár kedves és jó tanár akiket kirugtak vagy felmondtak. Úgyhogy nem bántam,meg hogy el jöttem. Amúgy a csengő érdekes, mert a kicsengetés az a Kossuth Lajos azt üzentéből egy részlet, a becsengetés meg szintén egy zene részlet.

márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!