Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben szeretnék majd dolgozni,...

Ebben szeretnék majd dolgozni, mit kell hozzá tennem?

Figyelt kérdés

Pszichiáter szeretnék lenni, ehhez milyen szakot kell megcsinálnom?

Milyen egyetemeken van ehhez szükséges szak?

Körülbelül hány évig kell tanulnom majd és mennyire nehez/könnyű az elhelyezkedés ezzel a végzettséggel?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2023. aug. 12. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosival kell kezdeni. Az minimum 6 év. Utána jön rá a pszichiáter szakképzés, de innen nem tudom pontosan. Szóval nagyon sokat kell tanulni.
2023. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Múlthéten is volt egy ilyen kérdés, akkor is leírtuk, hogy alaphangon 10+ évvel érdemes számolni.
2023. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es késő 24 évesen elkezdeni?
2023. aug. 12. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Sosem késő
2023. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert ha 10+ év akkor kB 34-5 éves koromban lesz meg, ennyi idősen is el lehet vele helyezkedni?
2023. aug. 12. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Aki 24 évesen nem tudja, hogy orvosira kell járnia ahhoz, hogy pszichiáter legyen (pláne, hogy pár napja már leírták neki), az a büdös életben nem lesz orvos.
2023. aug. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy orvosira kell járni hozzá.

Egyébként miért ne lehetne attól valaki orvos ha ezt nem tudja esetleg? Vagy te úgy születtél, hogy mindent tudsz és sosem kellett utána nézned semminek? Ugyan 😃

2023. aug. 13. 08:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve az orvosin végzett egy 53 éves diák. 24 évesen nem késő elkezdeni az orvosit. 34 évesen pszichiáterként nem lesz elhelyezkedési gondod.


A támogatott féléveid még meg vannak? Önköltségesen piszok drága lesz.

2023. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

Pszichiáter szeretnék lenni, ehhez milyen szakot kell megcsinálnom?

Milyen egyetemeken van ehhez szükséges szak?


Jaja, tisztán látszik, hogy tudod. És nem, nem születtem úgy, hogy tudtam, de bizony általános iskolás koromban tudtam, hogy a pszichiáter orvos, orvosok meg az orvostudományi egyetemek orvosi szakán tanulnak.

2023. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!