Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tájékoztattak semmit...

Nem tájékoztattak semmit arról, hogy iskolai ünneplő - egyenruha van ott. Beiratkozáskor sem szóltak erről, augusztus elején írták ki, hogy kötelező abban megjelenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az iskola honlapján ki volt írva, hogy szeptember 1-én iskolai egyenruha-ünneplőben kötelező megjelenni.

Most iratkoztam be, tehát új vagyok.

Se a nyíltnapon, se a beiratkozáskor nem tájékoztattak erről. Illetve nem tudom felvenni velük a kapcsolatot, telefonon, e-mailben.

Nincs egyenruhám, és senki olyan ismerős, aki oda járt, vagy oda jár.

Érettségi utáni képzésen vagyok ott, ez egy technikum. Nem tudom, mikor van nyitva az iskola, hogy megtudjam kérdezni.

Ilyenkor mi van? Menjek a saját ünneplőmben, vagy mi?


2023. aug. 17. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Emailban rákérdezel, milyen ünneplöröl van szó, formaruha vagy bármilyen más is megfelelö.
2023. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

E-mailben értesíted őket a helyzetről:


Tekintettel arra, hogy nem éred el őket, nem adnak választ, nem tudsz megjelenni abban az öltözékben, amit ők előírnak, csak "sima" ünneplőben, így bármilyen sanctionak helye nincs.

Amennyiben ezt mégis kilátásba helyezik, az ellen jogorvoslatot kérsz, és jogi útra tereled az ügyet.

2023. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héttől már bent lesznek az iskolában.
2023. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hatalmas fontosságú kérdés.
2023. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!