Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy esti gimnázium?

Milyen egy esti gimnázium?

Figyelt kérdés

Jövőre minden valószínűség szerint esti gimnáziumba fogok járni, és olvastam egyet s mást többek között ezen az oldalon, így most egy kicsit meg vagyok ijedve… Ugye azért az ilyen helyek nem az iskolából kicsapott, balhés, drogos tinikkel vannak tele?

Vagy melyik az az esti gimnázium Budapesten, ahol a legnagyobb eséllyel elkerülhető az ilyesmi, és normálisan viselkedő, ottlétükkor a tanulásra koncentráló felnőttek mennek oda?


2023. aug. 17. 18:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Én vidéken jártam esti érettségis osztályba. Leginkább nálam idősebb, gyerekes szülők jártak oda kb. Nyugis volt, sokkal jobb volt, mint a korombeliekkel... A tanárok se voltak lenézőek, segítettek mindenben, (még a vizsgén is :D ) Nekem csak pozítív emlékem van onnan. 2016-ban végeztem ott.
2023. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz másikba is, ha nem tetszene.
2023. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt tudom elmondani, mint az első válaszoló.
2023. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

terezestigimi.hu

Én ide jártam estire (igaz csak 2 évet) de 100%-ban pozitív tapasztalataim vannak. Kedves, segítőkész tanárok, valamint nagyon jó osztályközösség alakult ki, mindenben támogattuk egymást.

2023. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!