Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most hogy végig csináltam az...

Most hogy végig csináltam az online beiratkozást az egyetemre, de még nem vittem be a TO-ra kinyomtatva aláírva a papírt így már bemehetek a hivatalba a diákos papírt intézni? Vagy az nem függ össze a beiratkozással?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Félév


Státusz


Félév státusz

2023/24/1 2023/24/1 Folyamatban Aktív



Ezt írja most.

2023. aug. 21. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még édeskevés, rendesen be kell menj az egyetemre aláírd a regisztrációs és beiratkozós papírokat.
2023. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát itt semmi ilyenről nem volt szó. Volt egy online lista amit végig kellett görgetni, mint beiratkozás. Majd ezek összesítve és azt kell bevinni.


Mondjuk akkor megleszek szeptember elejéig diák nélkül mert ha nem muszáj nem utazom le a 13 órát oda és vissza.

2023. aug. 21. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor személyesen bemész, az a beiratkozás. Utána lesz aktív hallgatói jogviszonyod, annak birtokában tudsz igazolványt meg minden egyebet (pl. Diákhitelt) intézni, addig nem.
2023. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!